فراخوان مشارکت در پروژه صبا 1402


سرمایه گذاری در املاک و مستغلات همواره از پر بازده ترین حوزه های سرمایه گذاری بوده، اما این صنعت نیاز به نقدینگی و حجم بالای سرمایه جهت ورود به این حوزه دارد، "پروژه صبا" ابتکار عمل شرکت عامر مستقل است که در آن سرمایه های خُرد سرمایه گذاران با پشتوانه مدیریتی، مالی و فنی شرکت، تجمیع شده و با تعریف پروژه خاص آن سال در صنعت املاک و مستغلات، سرمایه گذاران را در سود حاصل از پروژه های ساخت و ساز خود شریک می نماید. 

شرکت طرح و ساخت عامر مستقل در دیماه سال 1401 نسبت به جذب سرمایه اقدام و بر اساس پروژه های تعریف شده توسط تیم تحقیقات بازار خود اقدام به کشف، تعریف، سرمایه گذاری و ساخت در صنعت املاک و مستغلات می نماید.


ویژگی های بارز پروژه صبا 1402 :

- محل سرمایه گذاری : شهر تهران – مناطق یک، دو و سه شهرداری تهران خواهد بود.

 - اصل سرمایه اولیه و سود علی الحساب سرمایه گذار با چک حقوقی صیادی ثبت شده شرکت عامر مستقل تضمین می گردد.

 - قابلیت نقد شوندگی بالا و امکان بازخرید سرمایه گذاری شما پیش از سررسید توسط شرکت و خروج سرمایه گذار از قرارداد با پرداخت سود روز شمار 25 درصد سالیانه

 - سود بالای مشارکت با تضمین حداقل علی الحساب 60 درصد سود سالیانه

- مدیریت حرفه ای و مسئولانه سرمایه های تجمیع شده، تمرکز، تخصص و تجربه شرکت عامر مستقل بعنوان سرمایه پذیر

- شرکت عامر مستقل بعنوان سرمایه پذیر و ضامن این طرح، یک شرکت سهامی خاص با یکی از بالاترین اعتبارات در سیستم بانکی کشور است. (مستند به گزارش اعتبار سنجی)


گردش کار:

سوالات متداول :

سرمایه من در چه پروژه ای سرمایه گذاری می شود؟

  • به طور کلی قرارداد شما از نوع مدیریت سرمایه گذاری است، به این مفهوم که سرمایه های تجمیع شده پس از رسیدن به حجم ریالی مورد نظر هر پروژه (که توسط تیم تحقیق و توسعه ی شرکت عامر مستقل تعریف شده)، به یک پروژه خاص اختصاص داده می شود. در اصل شما با شرکت عامر مستقل وارد قرارداد مشارکت شده اید و شرکت عامر مستقل با اعمال کلیه فاکتور ها و عوامل موثر و پس از تعیین حجم سرمایه ی پذیرش شده اقدام به آغاز عملیات تعیین، تعریف و ساخت پروژه می نماید. 

در کمتر از 30 روز کاری از مدت زمان عقد قرارداد، پروژه بر اساس بهینه ترین حالت، تعیین و آغاز شده و به اطلاع سرمایه گذاران آن پروژه می رسد.


آیا شرکت عامر مستقل دارای پروژه های مشابه می باشد؟

  • شرکت عامر مستقل برند برتر ساختمان به انتخاب انجمن مهندسین تهران در سال 1400 است. در حوزه ساخت و ساز شرکت عامر مستقل با تجربه ساخت بیش از 455 واحد مسکونی از 3 سال گذشته تا کنون و دارا بودن گواهینامه های صلاحیت پیمانکاری، گواهینامه صلاحیت ایمنی، پروانه اشتغال نظام مهندسی، گواهینامه تحلیل بازار مسکن و همچنین گردهم آوری متخصصین این حوزه، اقدام به تعریف پروژه صبا بجهت هم افزایی و ایجاد قدرت کسب سود بیشتر سرمایه های خُرد نموده است.


شرکت عامر مستقل چگونه سرمایه شرکا را تضمین می کند ؟

  • شرکت عامر مستقل مستند به گزارشات بانک های همکار، گردش مالی قوی سالیانه ای با بیش از هزار میلیارد ریال دارد، نقدینگی بالا، تداوم فعالیت متمرکز در این حوزه، اعتبار سنجی بالای بانکی و هزینه کرد سرمایه های پذیرش شده در دارایی های سرمایه ای مرتبط با ساخت و ساز، قدرت مالی شرکت را پشتیبانی می کند. چک های صیادی عامر مستقل در سیستم بانکی دارای اعتبار و قدرت نقد شوندگی بالایی هستند و این وضعیت امکان تضمین سرمایه شرکا را در عامر مستقل تسهیل و ممکن می کند.


سرمایه شرکا در چه زمینه ای و در چه شهری سرمایه گذاری می شود ؟

  • شرکت عامر مستقل سرمایه های پذیرش شده را فقط در حوزه ساخت و ساز املاک مسکونی-اداری در شهر تهران سرمایه گذاری می کند.


آیا شرکا و سرمایه گذاران در هر زمانی قبل از سررسید قادر به خروج از شراکت و دریافت سرمایه خود هستند ؟

  • بله، قرارداد سرمایه گذاری فی مابین، ساز و کار خروج سرمایه گذار قبل از سررسید را تعریف کرده و سرمایه گذار در هر زمان قبل از سررسید می تواند با سود علی الحساب 25 درصد سالانه (بصورت ماه شمار) از قرارداد خارج شود.


سود قطعی چگونه محاسبه می شود؟

  • در صورت همراهی سرمایه گذاران تا پایان یکسال مشارکت، شرکا چک تضمین سرمایه اولیه و سود علی الحساب خود را به میزان 60 درصد سالانه برداشت می کنند. سود حاصل شده از پروژه های اجرا شده در یکسال مشارکت، مستند به صورت های مالی حسابرسی شده توسط کارشناسان و حسابرسان رسمی بررسی و تایید می شود. مازاد بر 60 درصد سود سالیانه محقق شده، بر اساس سهمِ آورده ی کلیه سرمایه گذاران تقسیم شده و در حین خاتمه پیمان به ایشان پرداخت می گردد. سود مشارکت از 60 درصد سالیانه کمتر نخواهد بود و برای سال 1402 این رقم، 88 درصد پیشبینی می گردد.


سرمایه گذاران با چه میزان سرمایه می توانند در طرح صبا مشارکت کنند ؟

  • بسته های سرمایه گذاری پروژه صبا در بلوک های 10 میلیارد ریالی، 30 میلیارد ریالی، 50 میلیارد ریالی و 100 میلیارد ریالی قابلیت سرمایه گذاری و عقد قرارداد دارد. مبالغ مقطوع و سرمایه گذاری فقط در مبالغ فوق صورت می پذیرد.

_____________________________

در صورت تمایل به مشارکت فرم زیر را تکمیل فرمائید:

کارشناسان مشاور ما جهت توضیحات بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

  • {{value}}
نام و نام خانوادگی را بنویسید. نام و نام خانوادگی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
کد ملی را بنویسید. کد ملی را کوچک‌تر از 10 حرف بنویسید. کد ملی را بصورت عدد 10 رقمی و بدون خط تیره بنویسید.
شماره موبایل را بنویسید. شماره موبایل را کوچک‌تر از 11 حرف بنویسید. شماره موبایل شماره همراه خود را با 09 وارد نمائید.

*********09

یکی از گزینه‌ها را انتخاب کنید.

بسته سرمایه گذاری خود را بر اساس سقف توان ریالی سرمایه گذاری قابل تامین در ماه جاری( پایان دیماه 1401 ) تعیین نمائید. مدت سرمایه گذاری شما یک ساله و حداقل سود سرمایه گذاری شما 60% تضمین شده و تا 88% سالیانه پیشبینی می گردد.


کمی صبر کنید...